(NIE) Tylko Ratowniczy Blog czyli ratownik medyczny w Anglii (Wielkiej Brytanii) oraz NHS czyli brytyjska służba zdrowia

Witam wszystkich serdecznie na moim blogu.
Stworzyć blog czy nie stwarzać ? Takie pytanie kotłowało się we mnie przez kilka ostatnich miesięcy. Postanowiłem jednak pójść za głosem serca, z racji , że lubię pisać i chciałbym podzielić się z moimi czytelnikami informacjami, na temat brytyjskiego systemu ratownictwa jak również informacjami, wydarzeniami i opowieściami z regionu w którym mieszkam.
Chciałbym ułatwić moim rodakom poznanie systemu ratunkowego oraz pomocy w nagłych zachorowaniach , opieki całodobowej itp który funkcjonuje w Wielkiej Brytanii ponieważ jest on zupełnie inny niż ten z którym mamy do czynienia w Polsce.

Pragnę również przybliżyć działanie systemu ratownictwa szczególnie systemu ratownictwa medycznego moim kolegom po fachu z Polski. Tak na prawdę system ten różni się bardzo od systemu który znam z polski. System brytyjski żeby poznać powinno się go zrozumieć ponieważ działa on w zupełnie bardziej rozległy sposób niż Polski system i komuś kto nie pracuje w tym systemie bardzo ciężko będzie zrozumieć pewne rzeczy oraz przedstawić plusy jak i minusy tutejszego systemu.

Zapraszam do śledzenia moich postów


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: